lipolysis jel

Lipolysis jel’den önce sizlere soğuk lipoliz nedir biraz bundan bahsedelim. Uygulamanın internette ağrısız ve acısız olduğu söyleniyor. Vücuttaki yağ dokusunun -9, -10 derecelere kadar soğutulup yapısı bozularak parçalanmasına yardımcı olduğu internetteki web sitelerinde yazmakta.  4D Soğuk Lipoliz (Cryo 4) olayının cildi koruduğu da yazmakta. Aynı zamanda dokulara zarar vermeden yağ hücrelerinin kristakize olduğu iddia ediliyor internetteki soğuk lipoliz ile ilgili yayın yapan blog web sitelerinde.

Soğuk Lipoliz nedir ?

1 seans uygulama yaklaşık 60 dakika kadar sürüyor soğuk lipolysis’in. Vücutta uygulanabildiği yerler ise kol, bacak, bel, basen, karın bölgesi. Kadın ve erkeğe uygulanabilineceği söyleniyor internette. Uygulamanın yapılamayacağı kişiler ise hamile ve emzirenler, kalp rahatsızlığı bulunanlar.

Gelelim lipolysis jel’e. Ürün 2020 Mart ayı sonlarına doğru çıkacak bir ürün ve belirlenen resmi satış ücreti 149 TL + kargo olarak düzenlenmiş.

Lipolysis Jel Kullananlar Yorumları

Lipolysis jel‘in hacmi 250 ml olacağı söyleniyor. Aşağıdaki resme tıklayarak orjinal lipoliz jelinden sipariş verebilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve kullananlar hakkında detaylı bilgilere önümüzdeki aylarda ürün iyice popüler olduğunda sosyal medya platformlarından ulaşmanız mümkün olacaktır.

lipolysis-jel-soguk-lipoliz